Къде ще спира токът в столицата следващата седмица

Къде ще спира токът в столицата следващата седмица

Причината според ЧЕЗ е амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугата

Сподели Публикувано на Категории АКТУАЛНО, ОБЩЕСТВО

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област София-град, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 07 – 11 юли 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

София – град

Община БАНКЯ

На 08.08.2017 г. /09:30 – 16:15 ч./ – Банкя, Общ. Столична: 11-та, Александър Стамболийски, Габър, Горски път, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Зорница, Излет, Йордан Йовков, Местност Селище, Никола Йонков Вапцаров, Огражден, Ручей, Селище, Топлика

На 08.08.2017 г. /09:30 – 16:15 ч./ – София: Никола Й. Вапцаров

Община ВИТОША

На 08.08.2017 г. /09:45 – 12:30 ч./ – Владая: 22-ра, Пернишко шосе, Превалски езера, Приплат

На 08.08.2017 г. /09:30 – 12:30 ч./ – Владая: Асанова Чешма, Горелица, Еделвайс, Калдъръмче, Местност Герена, Местност кладенеца, Местност Св. Петка, Пернишко шосе, Приплат, УПИ XIII – 1882 Кв 4 М-ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв. 3, УПИ II-1992 Кв. 1А, Чехълче

На 10.08.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./ – София: 1-ва, 10-та /Кв. Симеоново/, 11-та /Кв. Симеоново/, 13-та /Кв. Симеоново/, 14-та /Кв. Симеоново/, 16-та /Кв. Симеоново/, 17-та /Кв. Симеоново/, 20-та /Кв. Симеоново/, 21-ва /Кв. Симеоново/, 22/Кв. Симеоново/, 4-та, 6-та /Кв. Симеоново/, 7-ма /Кв. Симеоново/, 729-та/Витоша/, 8 – Ма, 9-та /Кв. Симеоново/, Асен Георгиев/730/, Белия кладенец, Боянска Китка/Кв. Бояна/, Боянска Легенда/610/, Брезите, в. з. Симеоново – Драгалевци, в. з. Бояна, УПИ VII-53, Кв. 8, Витошки Турист/Кв. Бояна/, Георги Войтех/734-та Витоша, Драгалевци, Дядо Йоцо, Жасмин, Златен Век, Каменно Здание, Миле Попйорданов/Бр. огън/, Никола Пиколо, Симеоново, Симеоновска, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Шишманова Конница/620/

На 09.08.2017 г. /09:30 – 12:30 ч./ – София: 1-ва /Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 323-та/Красна поляна/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Андрей Бачковски, Драгалевци, Крайречна, Лешникова гора, Мащерка, Местност Киноцентъра, планина Витоша, Поп Тодор Врачански, Проф. Боньо Ангелов, ул. Мати Болгария

За периода 09-11.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: 406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Герена/Драгалевци/, Горски Синчец, Захари Зограф, Калето, Панайот Пипков, Св. Наум /Драгалевци, Св. Наум/Трайчо Костов/, ул. Крушова градина

На 09.08.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./ – София: 608-ма, Багра, Беловодски път, Богова Стъпка, Витошки Бор/712-та/, Георги Рилски, Горска теменуга/Ник. Петрини, Жеравна, Калинка, Марта, Секвоя, УПИXXIII-638 Кв 31, Учителят

На 08.08.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./ – София: 722-ра, 774/в. з. Беловодски път/, I-649, 650, Кв. 7в. з. Белов. път, XXXI-1203, Кв. 2, Акация/Бояна/, Беловодски път, Владимир Дим. Майстора, Владимир Дим. – Майстора/772-, Георги Рилски, Къси дол/в. з. Беловодски път/, Меча поляна, планинарска Песен, Стамен Панчев/771/

На 07.08.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./ – София: 732, Бъкстон, Кумата, Лескова гора, Панорамен път, Радецки /733/, Розариум

На 11.08.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./ – София: Боянски възход, Буря, Бяла ружа/728-ма/, Върба/704-та/, Гербер/708-ма/, Горска поляна, Дъбрава/706 и 707/, Живописна/702-ра/, Иван Сусанин, Княжевска/Валентин Андреев/, Мур, Никола Петков/П. Напетов/, Омая/703-та/, Панайот Пипков, Полк. Стойно Бачийски/Филип, Родопски Извор, София, Кв. Драгалевци УПИхII-234 Кв. 101

На 12.08.2017 г. /08:30 – 11:00 ч./ – София: България

На 08.08.2017 г. /09:45 – 12:30 ч./ – София: Войнишко въстание

За периода 07-08.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, ул. Крушова градина

На 07.08.2017 г. /09:00 – 15:00 ч./ – София: Казбек, Пирин

На 10.08.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – София: Каменица, планина Витоша

На 08.08.2017 г. /10:00 – 16:00 ч./ – София: Кумата

На 07.08.2017 г. /09:15 – 16:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:45 – 16:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – София: планина Витоша

На 10.08.2017 г. /09:30 – 12:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – София

Община ВРЪБНИЦА

На 07.08.2017 г. /09:30 – 16:15 ч./ – София: Владимир Зограф, Връбница

Община ИЗГРЕВ

На 07.08.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – София: XXV-1049, 2225, 2226, Кв. 2В, Пимен Зографски/Ал. Пеев/, ХХIV-1050, 1051, 1603

Община ИЛИНДЕН

На 10.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – София: Захарна фабрика

На 10.08.2017 г. /09:00 – 13:15 ч./ – София: Света Троица/Вълчо Иванов/

Община ИСКЪР

На 09.08.2017 г. /10:15 – 12:15 ч./ – Бусманци: Ген. Гурко(27 и 10)

На 09.08.2017 г. /10:15 – 12:15 ч./ – Казичене: 35239. 6109. 2258, Александър Стамболийски, Белица, Васил Левски, Васил Левски/Черв. армия/, Видните, Видрица, Вп 52150, Георги Бенковски, Дружба, Изгрев, Индустриална, Индустриална зона, Кв. 4 УПИ VIII М. НПЗ Казичене -Запад, Кръстю Пастухов/Владо Благо, Липите, М. НПЗ-Казичене Запад УПИ VIII-4 Кв. 1, Мито Войнишки, Момин кладенец, Общ. Димитър Благоев, Общ. Млада Гвардия, Общ. Стела Благоева, Околовръстен път, Освобождение, Отец Паисий/Победа/, Пв Качиене, ПИ Ид 35239. 6106. 2205 М. Валого и Балевица, Прогрес, С Ид. 35239. 6102. 36, XXV-36, Кв. 79, Серафим Стоев, Спас Андреев, Стария Искър, Троянов път, УПИ Х-1369, Кв. 6, Фармапарк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/, Хан Крум/Дружба/, Христо Попбожилов, Цар Борис III/Дим. Благоев/, Яворов

На 09.08.2017 г. /10:15 – 12:15 ч./ – Кривина, Общ. Столична: XVIII-98, Балабана/Серафим Стойков/, Божур/Атанас Варадинов/, Витоша/Трайко Тасев/, Градина/3-та/, Демокрация/П. Йосифов/, Дъга/Мило Говедарски/, Зад село/24-та/, Искър/Кр. Раковски/, Йосиф Обербауер, Лазар Пешев/11/, Латинка/Никола Митев/, Люляк/Янко Кръстев/, Местн. Лъката, Минзухар/Филип Тасев/, Околовръстен път, Просвета/Христо Мачков/, Равнополски път/Симеон Нико, Рибарника/Симеон Малинов/, Рила/Станой Тодоров/, Римска Ракла/Ремсова Среща/, Розова градина/Георги Димит, Ружа/7-ма/, Свети Спас/26-та/, Станцията, Стара планина/Никола Тасев/, Старата река/Методи Филипов, Стопански двор, Странджа/Спас Орехарски/, Тихата/4-та/, ул. Демокрация ПИ 475 Кв. 48, УПИ XII-756 П. И. № 576, М Ливадето

На 09.08.2017 г. /10:15 – 12:15 ч./ – София: 1-ва, Кривина, Латинка, Минзухар, Надежда, Околовръстен път, ул. Васил Левски и ул. Кр. Пастухов, Цар Борис III/Девети септ.

Община КРАСНА ПОЛЯНА

На 09.08.2017 г. /09:00 – 13:15 ч./ – София: Александър Стамболийски, Булина ливада/Р. Петков/, Западен парк/Христо Михайло, Суходолска

На 11.08.2017 г. /09:00 – 13:15 ч./ – София: Вардар, Западен парк/Христо Михайло, Красна поляна III Част, Разсадника, Рибен буквар, Св. Тома/Марко Фридман/

На 11.08.2017 г. /12:00 – 16:15 ч./ – София: ж. к. Разсадника

На 08.08.2017 г. /09:00 – 13:15 ч.; 12:00 – 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /12:00 – 16:15 ч./ – София: Западен парк/Христо Михайло

На 08.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – София: Западен парк/Христо Михайло, Суходолска, Христо Михайлов

На 10.08.2017 г. /12:00 – 16:15 ч./ – София: Илинден, Найчо Цанов

Община КРАСНО СЕЛО

На 10.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Акад. Иван Евстратиев Гешов, Алабин И. Вл. , Ами Буе, Ами Буе, Ами Буе, Владайска, Владайска/Димо Хаджидимов/, Ген. Тотлебен, Ген. Тотлебен, Дамян Груев/Ген. Христо Миха, Добруджански Край/Атанас Ро, Ивайло, Йоаким Кърчовски, Лайош Кошут, Македония, Македония/Димитър Благоев/, Пл. Македония, Предел, Сотир Андонов, Софийски Герой, Феликс Каниц, Феликс Каниц, Христо Ботев, Цар Борис III/Девети септ. , Цар Борис III/Девети септ.

На 08.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Балканджи Йово, Балканджи Йово, Балчик, Гебедже, Житница, Кюстенджа, Кюстендил, Пенчо Славейков, Плиска/Д-р Петър Вичев/, Свети Иван Рилски, Съвет на Европа, Съвет на Европа/Черна Вода/, Хайдушка поляна, Хайдушка поляна, Хризантема, Хризантема, Цар Борис III/Девети септ.

На 09.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Бъкстон, Славия/Девети септември/, Цар Борис III/Девети септ.

На 07.08.2017 г. /10:30 – 16:00 ч./ – София: Видлич

На 07.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Владайска/Димо Хаджидимов/, Ген. Скобелев, Дамян Груев/Ген. Христо Миха, Доспат, Дукатска планина, Лайош Кошут, Скобелев, Тунджа, Христо Ботев

На 11.08.2017 г. /09:30 – 10:00 ч./ – София: Гоце Делчев/Емил Марков/, Кюстендил/Атанас Ненов/, Хубча

На 07.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Красно село

На 08.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./; на 09.08.2017 г. /08:45 – 11:00 ч./ – София: Македония

На 11.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Македония, Македония

Община КРЕМИКОВЦИ

На 08.08.2017 г. /09:00 – 10:00 ч./ – София: 1-ва, Ботунец 1, Враждебна, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско шосе, Кремиковци, Отец Паисий, Сеславци, Челопечене, Челопеченско шосе, Челопешко шосе, Чепинско шосе

На 08.08.2017 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Челопечене: Извън регулацията

Община ЛОЗЕНЕЦ

На 08.08.2017 г. /13:00 – 16:00 ч./ – София: Бигла, Джеймс Баучер/Антон Иванов, ж. к. Лозенец, Свети Св. Седмочисленици, Якубица

На 07.08.2017 г. /11:30 – 13:30 ч./ – София: Борова гора, Вишнева, Елин Пелин, Орлово гнездо, Христо Смирненски

На 08.08.2017 г. /09:15 – 12:00 ч./ – София: Галичица, Минзухар, Плачковица

На 11.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Горски пътник, Червена стена

На 07.08.2017 г. /08:45 – 11:00 ч./ – София: Елин Пелин, Митрополит Кирил Видински, Орлово гнездо

На 09.08.2017 г. /08:45 – 11:00 ч./ – София: Златовръх/Лука Кунин/, Кричим/Петко Енев/, Пейо К. Яворов

На 07.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Козяк

На 07.08.2017 г. /09:00 – 11:00 ч./ – София: Кокиче, Крум Попов, Милин Камък, Орфей, Синчец

За периода 07-08.08.2017 г. /14:00 – 16:00 ч./ – София: Кричим/Петко Енев/, Трепетлика

На 07.08.2017 г. /14:00 – 16:00 ч./ – София: Кръстю Сарафов, Миджур, Света гора, Стрелча

На 08.08.2017 г. /09:00 – 12:00 ч./ – София: Персенк

Община ЛЮЛИН

На 08.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – София: Люлин 3

На 08.08.2017 г. /08:45 – 16:15 ч./ – София

Община МЛАДОСТ

На 08.08.2017 г. /09:15 – 16:15 ч./ – София: 12-ти Април / Горубляне, Васил Пешев /Кв. Горубляне/, Витоша / Горубляне, Горубляне, Младен Карадашев, Прогледец, Урвишка Крепост

На 10.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – София: Драган Цанков, Младост 2

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ – София: Младост 1А

На 10.08.2017 г. /08:15 – 16:15 ч./ – София: Младост 4

Община НОВИ ИСКЪР

За периода 07-11.08.2017 г. /09:30 – 15:15 ч./ – Нови Искър

Община ОБОРИЩЕ

На 09.08.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./ – София: Бачо Киро, Г. С. Раковски, Екзарх Йосиф, Проф. Милко Бичев

На 07.08.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./ – София: Буда Пеща, Сливница

На 09.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – София: Искър

На 10.08.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – София: Росица

На 08.08.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./ – София: Сливница

Община ОВЧА КУПЕЛ

На 07.08.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./ – София: Подлозище

Община ПАНЧАРЕВО

За периода 07-09.08.2017 г. /09:30 – 16:30 ч./ – Панчарево: Вз Косанин дол, Вилна зона Градище, Деница/в. з. Градище/, Зорница/в. з. Градище/, Младежка/в. з. Градище/, Ружа/в. з. Градище/, Сълзица/в. з. Градище/, Тинтява/в. з. Градище/, Явор/6-та/

Община СЕРДИКА

На 09.08.2017 г. /09:30 – 15:15 ч./ – София: Ген. Столетов, Майор Г. Векилски

На 10.08.2017 г. /09:15 – 15:15 ч./ – София: Заводска

На 10.08.2017 г. /09:30 – 15:30 ч./ – София: Овчарска, Свобода

На 09.08.2017 г. /09:15 – 15:15 ч./ – София: ул. Ген Столетов 21

Община СЛАТИНА

На 09.08.2017 г. /12:30 – 16:15 ч./ – София: Александър Жендов, Александър Фон Хумболт, Алфред Нобел, Гео Милев, Цветан Радославов/Лазар Ста, Шипченски проход

На 09.08.2017 г. /09:00 – 12:00 ч./ – София: Александър Фон Хумболт, Алфред Нобел, Галилео Галилей, Гео Милев, Николай Коперник, Цветан Радославов/Лазар Ста, Шипченски проход

На 10.08.2017 г. /12:30 – 16:15 ч./ – София: Александър Фон Хумболт, Алфред Нобел, Галилео Галилей, Елисавета Багряна/Кал. Веско, Коста Лулчев/Асен Велчев/, Лидице, Николай Коперник, Цариградско шосе/Тракия/

На 10.08.2017 г. /09:00 – 12:15 ч./ – София: Гео Милев, Светлоструй/Васил Мулетаров, Хемус

Община СРЕДЕЦ

На 09.08.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – София: Ген. Гурко

На 12.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Леге, Цар Калоян

На 10.08.2017 г. /08:45 – 16:30 ч./ – София: ул. Гурко

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД

На 09.08.2017 г. /09:00 – 15:00 ч./ – София: Пъстър Свят, Студентски град

Община ТРИАДИЦА

На 08.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Адриана Будевска, Витоша, Милосърдна, Никола Славков, Никола Славков, Порто Лагос, Родосто

На 09.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Балша/Д-р Минчо Нейчев/, Бурел, Витоша, Д-р Стефан Сарафов, Димитър Манов, Емил Берзински, Стрелбище, Янко Забунов/Петър Топалов, Ярослав Вешин

На 07.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Бузлуджа, България, Витоша,Ген. Скобелев, Доспат, Доспат, Петър Парчевич, Прага, Тунджа, Удово, Цар Петър, Шандор Петьофи

На 10.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Емилиян Станев

На 10.08.2017 г. /08:45 – 11:00 ч./ – София: Ивайло, Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/, ул. Кн. Борис I-ви, Христо Ботев, Цар Самуил

На 09.08.2017 г. /11:30 – 13:30 ч./ – София: Иван Денкоглу, Княз Борис I, Княз Борис I, Кърниградска/Гочо Гопин/, Солунска/Васил Коларов/, Солунска/Васил Коларов/

На 09.08.2017 г. /14:00 – 16:00 ч./ – София: Княз Борис I, Три Уши/Адалберт Антонов/, Цар Самуил

На 11.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: Местност Кръстова Вада, Проф. Марин Големинов/485/, Стрелбище, Стрелбище, УПИ VI-849, Кв. 110, Черни връх

За периода 09-10.08.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – София: ул. „Цар Самуил.“

Категории АКТУАЛНО, ОБЩЕСТВОЕтикети ,

Автор: Редакция "Трансмедия"

Bio

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *